Terug naar Nieuws

Opbrengst Sponsorloop van woensdag 16 maart

Gepubliceerd op: , door: ODBS Theo Thijssen

We hebben afgelopen woensdag 16 maart de sponsorloop gehad om geld op te halen voor giro 555 voor Oekraïne. 

Het was prachtig weer, er waren veel supporters en de kinderen hebben een fantastische, sportieve prestatie neergezet!

Gistermiddag hebben we alle bedragen opgeteld en hebben de kinderen, mede dankzij de sponsoren, ruim € 2500,-  “opgelopen”!  Super knap gedaan!

Wij willen iedereen voor zijn of haar bijdrage, op wat voor manier dan ook, heel hartelijk danken!

 

Vakantierooster 2018 - 2019

Gepubliceerd door: ODBS Theo Thijssen
Inmiddels is het vakantierooster voor het schooljaar 2018 - 2019 vastgesteld.
 

Licentieverlenging Dalton voor 5 jaar

Gepubliceerd door: ODBS Theo Thijssen
Donderdag 7 maart werd onze school bezocht door een Dalton visitatie commissie. Deze commissie heeft ons Dalton onderwijs onder de loep genomen. Onder andere door lesbezoeken, gesprekken met ouders, kinderen, leerkrachten en directie is deze commissie tot de slotconclusie gekomen dat we ons Dalton onderwijs goed op peil hebben. We hebben complimenten ontvangen en waardevolle aanbevelingen in ontvangst mogen nemen. De aanbevelingen gaan we de komende maanden en jaren gebruiken om ons onderwijs nog verder te ontwikkelen en de Dalton principes nog sterker neer te zetten.  Samenvattend is de commissie tot de conclusie gekomen dat we een verlenging krijgen van 5 jaar! Geweldig nieuws en een enorme stimulans voor iedereen om op de ingeslagen weg verder te gaan. Wij zijn dan ook enorm trots op dit resultaat! 
 

 ODBS Theo Thijssen

 

Directeur: Simon van der Werff

 

H.B. Hulsmanstraat K 8 B
9663 TP Boven Pekela

0597 - 646 891

obstheothijssen@sooog.nl