Terug naar Nieuws

Licentieverlenging Dalton voor 5 jaar

Gepubliceerd op: , door: ODBS Theo Thijssen

Donderdag 7 maart werd onze school bezocht door een Dalton visitatie commissie. Deze commissie heeft ons Dalton onderwijs onder de loep genomen. Onder andere door lesbezoeken, gesprekken met ouders, kinderen, leerkrachten en directie is deze commissie tot de slotconclusie gekomen dat we ons Dalton onderwijs goed op peil hebben. We hebben complimenten ontvangen en waardevolle aanbevelingen in ontvangst mogen nemen. De aanbevelingen gaan we de komende maanden en jaren gebruiken om ons onderwijs nog verder te ontwikkelen en de Dalton principes nog sterker neer te zetten. 

 

Samenvattend is de commissie tot de conclusie gekomen dat we een verlenging krijgen van 5 jaar! Geweldig nieuws en een enorme stimulans voor iedereen om op de ingeslagen weg verder te gaan. Wij zijn dan ook enorm trots op dit resultaat! 

Nieuwsbrief SOOOG

Gepubliceerd door: ODBS Theo Thijssen
In de bijlage sturen wij u een nieuwsbrief vanuit ons bestuur. 
 

Vakantierooster 2020 - 2021

Gepubliceerd door: ODBS Theo Thijssen
In de bijlage vindt u het vakantierooster voor het schooljaar 2020 - 2021. 
 

 ODBS Theo Thijssen

 

Clusterdirecteur: Annet Wortelboer

 Schoolcoördinator: Simon van der Werff

 

H.B. Hulsmanstraat K 8 B
9663 TP Boven Pekela

0597 - 646 891

obstheothijssen@sooog.nl